לוגו הקרן הבינחאומית לביוסינתזה

אודות תוכנית ההכשרה

ככל שהבעיה מסיבית יותר כך חיוני יותר שהמטפל יתמקד לא רק בבעיה עצמה, אלא במשאבים החבויים או הרדומים של המטופל או מחוצה לו, המחכים לבוא לידי מימוש.

 

"וילהלם רייך כתב שבבסיסה של כל נוירוזה או הפרעה, תחת כל מצב כואב ומייסר, שוכן מצב פשוט ובהיר של הוויה אנושית. הוא קרא לזה הליבה (the core), אנו קוראים לזה מהות (essence), ויש הקוראים לזה נשמה (soul). זה המסתורין מאחורי הבעיה, הריפוי מאחורי הפצע, האיכויות שנחוץ לגלותן עם רוצים להתמודד עם לחצי החיים בדרכים בהירות". דיוויד בואדלה

ברוכים הבאים לתוכנית ההכשרה. כאן, אתם לא רק יוצאים למסע של התפתחות מקצועית, אלא גם נכנסים לקהילה בעלת שם עולמי של מטפלים בפסיכותרפיה סומאטית אינטגרטיבית.

פסיכותרפיה היא מקצוע עדין הדורש הכשרה מקיפה, המשלבת יסודות תיאורטיים איתנים לצד פיתוחם של יכולות וכישורים. תוכנית הלימודים שלנו תוכננה בקפידה כדי לצייד את הסטודנט בידע ובמיומנויות הנדרשות.

בית הספר לפסיכותרפיה בגישת ביוסינתזה פועל בשיתוף קמפוס ברושים ומציעה תוכנית מקיפה להכשרת מטפלים הפועלת בישראל כבר מעל 25 שנה.

חזוננו הוא לקדם רווחה ובריאות אישית וחברתית ולשם כך, אנו מחויבים ללמוד, לחקור ולפתח גישות פדגוגיות והדרכתיות חדשניות.

אנו מאמינים שלימוד הינו תהליך התפתחותי אינטגרטיבי המשלב הקניית ידע תיאורטי מקיף, חוויה והתפתחות אישית ופיתוח מיומנויות וכישורים מקצועיים ייחודיים. הלימודים בבית הספר מעודדים סקרנות, וחשיבה חוקרת וגילוי, ואת טיפוחן של איכויות הלב.

מחקרים מראים שמערכות יחסים משמעותיות הן מפתח לבריאות ורווחה. לכן, טיפוח הקשר של האדם עם עצמו, לצד קשרים בין-אישיים, מעורר תהליך התפתחותי ומקצועי משמעותי המעגן את האמון ביכולות האישיות והמקצועיות של הסטודנט.

לרשות הסטודנטים עומד צוות מרצים מסור ומקצועי המוסמך מטעם הארגון הבינלאומי לפסיכותרפיה בגישת הביוסינתזה. למרצים ניסיון רב בטיפול פרטני, בהדרכה ובהוראת מטפלים. תכנית הלימודים משלבת את המומחיות של מנחים בינלאומיים בכירים ושותפויות עם הארגון הבינלאומי לביוסינתזה.

תוכנית ההכשרה שלנו מאפשרת לסטודנט לצבור ניסיון קליני משמעותי תחת הנחיה מקצועית אישית של מדריך מוסמך. הסטודנטים מסיימים את לימודיהם עם מטופלים במרפאה פרטית ומעל 90% מהבוגרים עוסקים בטיפול.

בית הספר פועל כחלק מקהילה בינלאומית מקצועית המכשירה פסיכותרפיסטים בגישת ביוסינתזה ברחבי העולם.

שולי שטרן

שולי מטפלת באזור רמת השרון

ביוסינתזה כצורה של פסיכותרפיה, היא תהליך טיפולי המזהה את הייחודיות של הפרט ואת המגוון הרחב של דרכי התפיסה וההבעה המונחות ביסוד של עיצוב העצמי שלו.

דילוג לתוכן